OFERTA
KONTAKT
REGULAMIN
ATRAKCJE
GALERIA
CENNIK
Lubuskie to najbardziej zielone województwo w Polsce, dlatego jest to idealne miejsce na wypoczynek - z mnóstwem zieleni, parków krajobrazowych i lasów. Latem urlopowoczów zaprasza czyste jezioro, zaś jesienią - lasy pełne grzybów. Tutejszy klimat oddziałuje pozytywnie na organizm dzięki obfitej roślinności.

Łagów lubuski położony jest na terenie Łagowskiego Parku Krajobrazowego. To popularna miejscowość turystyczna. Łagów położony jest nad dwoma jeziorami: Trześniowskim oraz Łagowskim. Łagów lubuski nazuwany jest Perłą Ziemi Lubuskiej - miejscowość oferuje bogatą ofertę wypoczynkową i turystyczną.

Najważniejsze atrakcje w regionie:

- jezioro Ciecz (Trześniowskie) - ok. 300m, plaża niestrzeżona, wokół  lasy i Park Krajobrazowy, wyjątkowo czyste jezioro
- jezioro Łagowskie - ok. 1 km, nad którym położony jest Łagów
- sporty wodne - rowerki, kajaki
- w Łagowie (ok. 1km) - puby, restauracje, kawiarnie
- zabytki, np. Zamek Joanitów - z salą gotycką oraz z salą z barokowym kominkiem; Brama Polska - pochodząca z XV wieku; Brama Marchijska, w Łagówku XVIII - wieczny kościół
- imprezy - np. Lubuskie Lato Filmowe - gwiazdy dużego i małego ekranu: aktorzy, muzycy, kabarety - najstarszy polski festiwal filmowy.
OFERTA
KONTAKT
REGULAMIN
ATRAKCJE
GALERIA
CENNIK